Metody masażu

Masaż ciała   |   Metody masażu   |   Gabinety masażu   |   Kontakt    

Wykaz metod masażu

:: masaż klasyczny
:: masaż twarzy
:: masaż kamieniami
:: masaż dźwiękiem


masaż ciała

Masaż kamieniami

W tym rodzaju masażu wykorzystuje się gładkie, rozgrzane lub zimne kamienie. Ma to na celu usunięcie sztywności, bólu. Dodatkowo masaż kamieniami odbudowuje energię w bolących mięśniach i stawach.

Przy tym masażu wykorzystuje się różne techniki masowania ciepłymi i zimnymi kamieniami. Wywołuje to między innymi relaksację fizyczną, psychiczną, a także duchowe połączenie z energią ziemską. Osoba, która jest poddana temu zabiegowi uzyskuje uczucie równowagi. Masażysta w celu pogłębienia efektów tego masażu może łączyć ten zabieg z technikami manualnymi, które dodatkowo poprawią przepływ krwi i limfy w całym organizmie.

Udowodniono, że stosowanie gorących i zimnych kamieni podczas jednej sesji masażu przyspiesza takie procesy jak leczenie i gojenie. Dodatkowo masaż taki wspomaga układ krążenia. Podczas masażu kamieniami masażysta kładzie kamienie na różnych częściach ciała osoby masowanej. Przyczynia się to do przywrócenia równowagi w całym organizmie.

Partnerzy:   masaż trójmiasto   gabinety masażu   psycholog białystok   noclegi

Dobre samopoczucie to nie tylko dobre wiadomości, to nie tylko brak problemów. Dobre samopoczucie to także dobry stan zdrowia. Metody naturalne w zgodzie z nami i naszym organizmem pomagają utrzymać zdrowie w dobrej kondycji. W przypadku gdy mamy zachwianie równowagi w naszym organizmie metody pomagają nam ta równowagę odzyskać.

Copyright © 2009 Masaż ciała - metody masażu i gabinety masażu.